title= |
        O firmie | Kontakt | Oferta | Promocje | Aktualności | Galeria
Tablet PC marki PaceBlade w firmie BMF

[+] Fot.1

Data:2011-07-15 13:21:23


Firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego została dystrybutorem tabletów PC marki Paceblade. Oferta obejmuje tablety biurowe jak i rozwiązania Rugged do trudnych warunków pracy.


 

 

Oferta tabletów marki PaceBlade jest podzielona na kilka działów:

 

- Seria PaceBook – W tej kategorii mieszczą się modele rugged: RP500, RP600, RD7, RP7. To tablety o bardzo wytrzymałej konstrukcji zgodnej z normą militarną MIL-STD-810F, MIL-STD461E oraz odporne na pył i wodę w klasie IP64. Matryca Sunlight Readable pozwala pracować przy dużym nasłonecznieniu. Ich przeznaczenie to wojsko, przemysł, logistyka, automatyka przemysłowa itp.

 

Seria SlinBook - Ta kategoria obejmuje szeroką gamę klasycznych tabletów biurowych. Oferowane modele mają matrycę 12.1”, procesory od Core 2 Duo do Core i7. Są idealnym rozwiązaniem do pracy mobilnej, gdzie w pełni zastępują klasyczny komputer PC.

 

- Seria EasyBook - Modele tej serii to małe tablety o niedużej wydajności do działania w trudnych warunkach terenowych. Mocna konstrukcja obudowy i odporność na zalanie (front) powodują częste wykorzystywanie w przemyśle do sterowania itp. prac. Oferowane model posiadają matrycę przystosowaną do pracy na zewnątrz o podwyższonej jasności – Sunlight Readable.

 

Seria PacePad - Model M110 to tablet z matrycą 10 cali WSVGA oparty na procesorze Atom idealny pracy jak i dla indywidualnych użytkowników. Konkuruje z innymi modnymi rozwiązaniami dzięki zastosowaniu klasycznego Windows 7 zapewniając kompatybilność ze wszystkimi standardowymi aplikacjami. Opcjonalnie można zakupić do tego modelu futerał z klawiaturą.

 

Więcej informacji na stronie www.paceblade.pl

 

 

Komentarze użytkowników
Brak komentarzy


Created & Designed 2019 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].