title= |
        O firmie | Kontakt | Oferta | Promocje | Aktualności | Galeria
Tablety Rugged jakich jeszcze nie było !!!

[+] Fot.1

Data:2012-02-04 10:41:00
Autor:Fosz
Źródło:NoteStar


NoteStar zaproponował Tablety Rugged wyposażone w najnowszy energooszczędny procesor z Intel Dual Core N2600. To nowa wydajność niespotykana dotąd w sprzęcie Rugged. Tablety zostały wyposażone w wydajny energooszczędny procesor dwurdzeniowy Intel Dual Core N2600 1.6GHz i RAM DDR3 max. 4 GB.


Marka NoteStar bardzo szybko wysuwa się na prowadzenie w dziedzinie sprzętu przygotowanego do pracy w naprawdę trudnych warunkach. W sprzęcie tej marki są stosowane najnowsze rozwiązania dla zapewnienia najwyższej wydajności sprzętu gwarantując jednocześnie długi czas pracy na baterii i wytrzymałości zgodnej z militarnymi normami MIL-STD-810F/G.

 

Teraz oferta marki NoteStar został rozszerzony o tablety rugged oparte na najnowszym procesorze Intel Dual Core N2600, chipsecie Intel NM10 i wyposażonych w pamięć RAM DDR3-800 rozbudowywaną do 4GB, dysk SSD od 32 do 128GB. Zastosowanie dużej baterii 6 cell 5200 mAh 11.1V pozwala użytkownikom pracować bez przerwy przez 5.5 godziny (Battery Mark ver. 4.0.1)

 

W ofercie znalazły się tablety wyposażone w matryce o przekątnej  8.4'', 10.4'' oraz 12.1''. Wszystkie te modele do komunikacji zostały wyposażone w przewodową kartę sieciową LAN, oraz połączenia bezprzewodowe: WiFi bgn, Bletooth, moduł GPS i opcjonalnie w kartę WWAN 3G. Użytkownicy docenia szeroką gamę portów wbudowanych w tablety: RJ-45, 2 x USB, RS232, VGA, Audio-in, Audio-out. 

 

Najważniejszym parametrem poza wydajnością systemu jest w tej klasie wytrzymałość. Tablety te zostały tak skonstruowane, aby można było pracować w temperaturze od - 20 st. C (biorąc pod uwagę obecną zimę łatwo to docenić), przy zapyleniu czy obecności cieczy (IP54 lub opcjonalnie IP65). Są one odporne na upadek z 120cm, odporne na uderzenie i wibracje zgodnie z normą MIL-STD-810F. 

 

Pełna specyfikacja tabletów NoteStar z Intel N2600

 

Więcej o produktach marki NoteStar można znaleźć na www.notestar.eu

 

Komentarze użytkowników
Tablety NoteStar Rugged - Tomek
To bardzo dobry pomysł. Standardowe Atomy są słabe do Win 7.


Created & Designed 2019 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].