title= |
        O firmie | Kontakt | Oferta | Promocje | Aktualności | Galeria
Jurajski Produkt Roku 2014

[+] Fot.1

Data:2014-12-19 11:49:51


W kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX.


Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem czyli pojazdem elektrycznym, VELEX do szerokiego grona odbiorców. Odznaczenie nagrodą „Jurajski Produkt Roku” świadczy o prestiżu i wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa bowiem Logo konkursu „Jurajski Produkt Roku” jest rozpoznawalne nie tylko na rynku lokalnym, krajowym, ale również zagranicznym. Firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego, jako laureat Konkursu ma możliwość startu bez opłat rejestracyjnych w konkursie "Teraz Polska".

 

 

www.velex.eu

 

 

Komentarze użytkowników
Segway po polsku - Tom
Niezły. Konkuruje na pewno ceną.


Created & Designed 2019 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].